Mokykis be streso, savo ritmu ir ten kur tau patogu!


Garantuojame greitą bei smagų mokymąsi internetu

Ispanu24.lt projekte rasite viską, ko reikia efektyviam mokymuisi: audio ir video įrašus, žodynėlį bei užrašus. Pateikiama tik kruopščiai atrinkta medžiaga. Pamirškite brangiai kainuojančius kursus.

  • Sutaupykite 30% savo laiko
  • Išleiskite 70% mažiau pinigų
  • Mokykitės tada, kada norite

PRIEŠ įsigijimą PO įsigijimo
VISŲ PAMOKŲ AUDIO PIRMA DALIS – NEMOKAMAI!
AUDIO ĮRAŠAI. Viena pagrindinių dalių vokiečių kalbos pamokose. Kiekvienos pamokos trukmė 20 - 25 minutės. Audio įrašus galite klausytis tiesiai iš vokieciu24.lt puslapio arba atsisiųsti ir klausytis Jums patogiu laiku bei vietoje.
VIDEO MEDŽIAGA. Žiūrėdami pamokos video medžiagą, Jūs greičiau įsisavinsite naujus žodžius, frazes bei sakinius, taip pat tarimą bei rašybą.
ŽODYNĖLIS BEI TARIMAS. Nauji žodžiai bei jų tarimas yra išskirti lentelėje. Taip greičiau įsiminsite žodžius bei išmoksite taisyklingai tarti.
UŽRAŠAI. Pamokos medžiaga yra pateikta raštu. Kad būtų lengviau mokytis, nauji žodžiai, frazės bei sakiniai yra aiškiai išskirti.
ATSISIŲSTI. Jei norite audio pamokėlių klausytis Jums patogioje vietoje ir bet kokiu metu, galite atsisiųsti mp3 formate, taip pat užrašus pdf formate.


Su Ispanu24.lt be vargo išmoksite A1 lygį "Lūžis":

5 ispanų kalbos gebėjimai, kuriuos garantuojame pabaigusiems Ispanu24.lt kursą:

  1. SUPRASITE ir VARTOSITE žinomus būtiniausius posakius ir pagrindines frazes apie save, šeimą bei artimiausią aplinką. Suprasite žinomus žodžius ir pačias bendriausias frazes.

  2. SUSIKALBĖSITE labai paprastai, kai pašnekovas kalba aiškiai ir yra pasirengęs padėti.

  3. PRISISTATYSITE ir PRISTATYSITE kitą, užduosite asmeninio pobūdžio klausimų (pavyzdžiui, kur gyvena, ką pažįsta, kokius daiktus turi) ir atsakysite į tokius pat klausimus.

  4. SKAITYSITE įprastus pavadinimus, žodžius ir papras­tus sakinius, pvz., iš skelbimų, plakatų ar katalogų.

  5. RAŠYSITE paprastą, trumpą tekstą ant atviruko, pvz., šventinį sveikinimą; į nustatytos formos dokumentus įrašysite asmens duomenis, paliksite draugui raštelį ir pan.

mokymo lygiai

Daugiau informacijos rasite Europos kalbų aplanko svetainėje.Turite klausimų?

Galbūt rasite atsakymus skiltyje PAGALBA arba tiesiog paskambinkite mums - mes pasirengę pagelbėti!


Norite išmokti ispanų kalbą?Dvidešimt keturias valandas per parą ispanų kalbos kursai jūsų paslaugoms!