Ispanų kalbos pamokos internetu

Nemokama pamoka PRADEDANTIEMS   Išbandyti

Pradinis lygis

Pradinis ispanų kalbos lygis A1 ir A2 yra skirtas žmonėms, kurie turi nedaug žinių arba visai nemoka ispanų kalbos, kurie nori pradėti jos mokytis arba nori pagerinti esamas žinias.

1
Pirma pamoka

Išmoksime gražiai ispaniškai pasisveikinti ir prisistatyti, paklausti žmogaus vardo ir savąjį pasakyti. Abėcėlė ir keli fonetiniai garsai.

2
Antra pamoka

Asmeniniai įvardžiai ir veiksmažodžio būti - ser - asmenavimas esamuoju laiku. Šalių, miestų ir tautybių pavadinimai bei dialogas su užsieniečiu.

3
Trečia pamoka

Pažintis su veiksmažodžiu ser ir jo vartojimo ypatybės. Vyriškoji ir moteriškoji giminės. Vienaskaitos ir daugiskaitos sudarymas, profesijos.

4
Ketvirta pamoka

Veiksmažodis ser, parodomieji įvardžiai. Daug naujų žodžių apie žmogaus išvaizdą bei charakterį ir spalvų pavadinimai. Dialogai vakarėlyje Ispanijoje.

5
Penkta pamoka

Skaičiavimas - uno, dos, tres… Skaičiai nuo 1 iki 1.000.000, kiekiniai ir kelintiniai. Viskas apie kalendorių: savaitės dienos, mėnesiai ir didžiosios metų šventės. Išmoksime paklausti ir pasakyti, kiek valandų.

6
Šešta pamoka

La ciudad - miestas. Bienvenidos a Barcelona! - Sveiki atvykę į Barseloną. Nežymimieji artikeliai - un ir una, veiksmažodis tener - turėti.

7
Septinta pamoka

Esame miesto paplūdimyje - La Playa de Barceloneta. Estar veiksmažodis, ser ir estar vartojimo skirtumai. Veiksmažodis haber – trečiasis ir paskutinis - reiškiantis būti. Būdvardžiai ir jų vietą sakinyje.

8
Aštunta pamoka

Los verbos regulares - taisyklingi veiksmažodžiais, jų asmenavimu esamajame laike - el presente. Išasmanuosime 12 veiksmažodžių pagal 3 asmenuotes ir gustar - patikti, mėgti. Nauji žodžiai: maisto produktai, daržovės ir gėrimai.

9
Devinta pamoka

Los verbos irregulares - netaisyklingieji veiksmažodžiai. Šios rūšies veiksmažodžiai ispanų kalboje dominuoja.

10
Dešimta pamoka

Trečia ir ketvirta veiksmažodžių asmenavimo grupės. Netaisyklingo asmenavimo perpratimas ir mokymosi technikų pažinimas. Mnemonika - menas prisiminti.

11
Vienuolikta pamoka

Sangrąžiniai veiksmažodžiai. Įvairūs dialogai, mergina pasakos apie savo rytą, o DJ - apie savo aprangą ir išvaizdą.

12
Dvylikta pamoka

7 būdai pasisveikinti ir atsisveikinti - kiekvienai savaitės dienai po skirtingą. Usted - formalus kreipinys į vyresnius. Gramatinė konstrukcija veiksmažodis ir + prielinksnis a + bendratis. Giminystės saitai.

13
Trylikta pamoka

Šventė. Pamplona miestelio šventė la fiesta de San Fermín garsi visame pasaulyje. Kaip ji švenčiama ir kodėl linksmą bėgti nuo besivejančių bulių. Gramatikos dalyje - acabar de konstrukcija, veiksmažodžių beasmenė forma.

14
Keturiolikta pamoka

Veiksmažodinė forma el participio. Susipažinsime su mūsų pirmuoju ispanų kalbos būtuoju laiku - el pretérito perfecto de indicativo.

15
Penkiolikta pamoka

Testas - ar esi romantikas (-ė)? Gramatikos dalyje - Pretérito Perfecto laikas.